Hizmetlerimiz

Firmamız, İstanbul içinde tüm beyaz eşya arızalarına en kısa sürede en kalıcı şekilde, çözüm ürütmek için hizmetinizdedir. Hizmetlerimiz, teknik servis alanındadır. Bakım onarım, yedek parça tedariki ve tamirat işlerini kapsar.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, klima servisi ve diğer tüm beyaz eşya servisi gereksinimleriniz için bize başvurabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Başlıca Alanlar:

-Beyaz Eşya Servisi

-Buzdolabı

-Çamaşır Makinesi

-Bulaşık Makinesi

-Kombi

-Klima Servisi

-Elektrik Süpürgeleri

-Yedek Parça Tedariki

-Arızaların Tespiti ve Giderilmesi

-Bakım ve Servis

Teknolojinin günümüzde gelmiş olduğu noktada, birbirinden faydalı ve çeşitli özellikler eklenen makineler, bizlerin refahı için tasarlanırlar. Bu çeşitlilik sonunda, büyük bir sektör doğmuştur. Bu sektörde hizmet veren firmaların sahip olması gereken en önemli özellik teknolojiyle uyumluluktur. Bu disiplinli çalışma ve donanımlılık gerektirir. Biz, hizmet verdiğimiz bu alanda tüm gayretimizi bu yönde geliştiriyoruz.

Hem ev hem de iş yeri kullanıcıları, hayatlarının her anında tüm gün boyunca beyaz eşyalardan faydalanmaktadır. Bu cihazlar bize sağladıkları kolaylıktan ötürü büyük kıymet sahibidir. Eksiklikleri hemen hissedilir ve çabucak giderilmesi arzulanır. Beyaz eşyaların sizin için ne kadar değerli olduğunun farkında olan, firmamızdan güvenle hizmet talep edebilirsiniz. Bu alanlar içinde buzdolabı, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve klima arızaları gibi tüm arızaları için bizi arayabilirsiniz.


Bosch Servis